Pražské bloodění

přidáno: 18. 5. 2015 6:00, autor: Jan Petera

Chceš udělat něco prospěšného a zároveň to spojit se zajímavou rekreačně-sportovní i poznávací aktivitou?

Zúčastni se akce, kterou v rámci projektu Skautský dobrý skutek 2015 organizují oldskauti z kmene dospělých Praha 2!

Kdy?                                                             Kde?

úterý 19. 5. / středa 20. 5. Karlovo náměstí / Transfuzní stanice VFN Praha

Sraz po oba dny je v 8.30 hod. na Karlově náměstí u sochy Karolíny Světlé (u východu z metra B).

Pozor! Socha Karolíny Světlé je černá!!!; na opačné straně křižovatky na Karlově nám. stojí socha Elišky Krásnohorské, která je z bílého kamene J )

Co a jak?

Účastníci nejdříve absolvuji s mapou pro orientační běh jednoduchou krátkou orientační vycházku parkem na Karlově náměstí se třemi kontrolami. Všechny kontroly jsou na zajímavých místech parku, dvě přímo souvisí i se skautingem!

Cíl „orienťáku“ je v nedaleké Transfuzní stanici VFN Praha 2, v ulici U Nemocnice, kde se uskuteční dárcovství krve.

Akce je určena pro zájemce ve věku 18 – 60 let, jejichž zdravotní stav umožňuje dárcovství krve. Vítání jsou prvodárci, stejně jako ti, kteří již krev někdy darovali.

Vzhledem k provozním a organizačním možnostem transfuzní stanice je akce možná jen pro cca 5 dárců v jeden den! Proto, prosíme, přihlaste se odesláním zprávy o své plánované účasti na e-mail oldskauting@email.cz, nebo telefonicky na číslo 602 686 725 (STS).

Jaká bude odměna?

* skvělý pocit z vykonání dobrého skutku (dárcovství krve) * radost z absolvování rekreačního „orientačního běhu“ * získání originální nášivky Skautského dárcovství krve Drákulovina

Ċ
Jan Petera,