Tak jsme domrskali :-) Ve čtvrtek sedmnáctého prosince úspěšně skončil náš on-line čekatelský kurz Mrsk mrsk!

Dvacet účastníků našeho okresního čekatelského kurzu MRSK MRSK prošlo celým letošním ročníkem až do jeho konce! Kurz byl kromě jednoho jarního setkání (vzhledem k epidemiologické situaci) celý v on-line režimu. Přestože to bylo pro nás (instruktory i frekventanty) nové a mnohdy náročnější než naživo, dokázali jsme na našich podzimních on-line setkáních probrat nejen témata zkoušek, shlédnout různé prezentace přednášek, ale i vyřešit ostatní (s tím spojené) organizační záležitosti. Zbylo i trochu času na výměnu zkušeností a dotazy „do pléna“. V elektronické podobě byly i písemné testy a individuální ústní zkoušky! Ve čtvrtek 17. prosince pak 16 účastníků kurzu symbolicky převzalo svůj čekatelský dekret. Dalším ještě chybí dokončit nějaké drobnosti či dodat potřebná potvrzení.

Poděkování za realizaci kurzu patří samozřejmě celému instruktorskému týmu ale i všem frekventantům, kteří to nevzdali a dotáhli (i v této složité době) svou kvalifikaci do zdárného konce. Přejeme jim úspěch v dalším skautském vzdělávání a budeme se s nimi těšit třeba zase na jiné akci pořádané naším skautským okresem!