Praktické informace

Tady najdete informace o různých benefitech a a zajímavých službách co v Junáku máme.

Členská karta / EYCA

Tradiční papírové skautské průkazky přestávají na svoji roli stačit. Od členského průkazu se dnes čeká, že nabídne výhody, bonusy a slevy. Právě ty členská karta nabízí ve velkém rozsahu.

Skautská energie

Junák nabízí svým členům a jejich okolí přístup k levnějším dodávkám elektřiny a zemního plynu. K projektu Skautská energie je možné připojit každé odběrné místo jednotky – tedy klubovny a základny, ale také každou domácnost. Službu mohou využíta také vaši rodinní příslušníci nebo blízcí. Pozvánku k projektu lze získat od člena Junáka nebo zažádat na webu www.skautskaenergie.cz.

Skautské Google Apps

Informace o tom, co to jsou skautské Google Apps. Jak si založit skautskou e-mailovou schránku, získat přístup ke konferencím a nebo on-line dokumentům.

Techsoup

Nabídka softwaru za zlomkové ceny pro potřeby organizačních jednotek a jejich dobrovolníků.

STS

Skautská telefonní síť je soubor zvýhodněných firemních tarifů, které nabízí Junák aktuálně v síti T-mobile. Jak u hlasových, tak internetových tarifů je cena paušálu o 40%-65% nižší. Mezi sebou si skauti volají zcela zdarma

KAPACITA JE JIŽ PLNÁ, JEDNÁ SE O DALŠÍM ROZŠÍŘENÍ

SkautIS

Skautský informační systém, slouží pro evidenci členů, jednotek. Můžete si přes něj zřídit třeba svůj vlastní skautský Gmail s neomezeným prostorem.