Pravidla rezervace

Klubovnu si může zamluvit skupina či jednotlivec na libovolný termín, který není v kalendáři označen jako plně obsazený. Upřednostněny jsou akce z okresu Praha 2.

Pravomoc potvrzení rezervace je plně v kompetenci správce, který má za úkol vždy upřednostňovat zájem optimálního využití kapacity klubovny.

Jak zamluvit základnu

Nejprve si ověřte obsazenost v kalendáři, že je klubovna v daný termín volná.

Postupem uvedeným na stránce rezervace zašlete svůj požadavek. Správce se s vámi spojí s výsledkem vaší žádosti. Pokud se nikdo neozve (nepotvrdí registraci zápisem akce do sdíleného kalendáře klubovny nebo upřesňujícím emailem objednateli) je třeba správce kontaktovat emailem příp. telefonicky. Několik dní před začátkem je třeba domluvit-upřesnit počet osob, čas příchodu a další detaily či změny.

Priorita rezervací

Jako všude jinde i u nás platí „kdo dřív přijde, ten dříve bydlí“. Neváhejte proto a ozvěte se dostatečně včas.

Okres Praha 2 má vyšší prioritu rezervací – to znamená, že si může rezervovat základnu ve větším horizontu, než je uvedeno v tabulce priority rezervací.

Ceny

Kdo si klubovnu půjčujeCena (osoba/noc)
skauti – členové organizace Junák – český skaut
neskauti, rodinní příslušníci, členové jiných organizací
100,-Kč
120,-Kč
Akce v klubovněCena za místnost
celodenní akce do 6 hodin trvání 600 Kč
celodenní akce nad 6 hodin trvání1000 Kč
  • Děti do 5ti let zdarma
  • Pokud je součet poplatků za osobonoc nižší než 1000,-Kč, je třeba uhradit minimální poplatek za noc v klubovně, tj. 1000,-Kč.
  • Mimo tyto poplatky budou pořadateli účtovány případné vzniklé škody.
  • Ztracený klíč od klubovny stojí 2500,-Kč
  • Pokud nebude možnost prokázat, kam se klíč ztratil, můžeme požadovat zaplacení výměny zámků a všech klíčů k nim!