Pravidla rezervace

Klubovnu si může zamluvit skupina či jednotlivec na libovolný termín, který není v kalendáři označen jako plně obsazený. Upřednostněny jsou akce z okresu Praha 2.

Pravomoc potvrzení rezervace je plně v kompetenci správce, který má za úkol vždy upřednostňovat zájem optimálního využití kapacity klubovny.

Jak zamluvit základnu

Nejprve si ověřte obsazenost v kalendáři, že je klubovna v daný termín volná.

Postupem uvedeným na stránce rezervace zašlete svůj požadavek. Správce se s vámi spojí s výsledkem vaší žádosti.

Priorita rezervací

Jako všude jinde i u nás platí „kdo dřív přijde, ten dříve bydlí“. Neváhejte proto a ozvěte se dostatečně včas.

Okres Praha 2 má vyšší prioritu rezervací – to znamená, že si může rezervovat základnu ve větším horizontu, než je uvedeno v tabulce priority rezervací.

Ceny

Kdo si klubovnu půjčuje Cena (osoba/noc)
skauti, neskauti, ostatní (pro všechny je cena stejná) 50 Kč
Akce v klubovně Cena za místnost
celodenní akce do 6 hodin trvání 250 Kč
celodenní akce nad 6 hodin trvání 500 Kč
  • Děti do 5ti let zdarma
  • Pokud je součet poplatků za osobonoc nižší než 250Kč, je třeba uhradit minimální poplatek za noc v klubovně, tj. 250Kč.
  • Mimo tyto poplatky budou pořadateli účtovány případné vzniklé škody.
  • Ztracený klíč od klubovny stojí 1000,-Kč
  • Pokud nebude možnost prokázat, kam se klíč ztratil, můžeme požadovat zaplacení výměny zámků a všech klíčů k nim!